Piegāde un apmaksa

APMAKSAS IESPĒJAS
Bankas pārskaitījumus (PDF Rēķins) - Veicot pirkumu, norādiet šo iespēju, un mūsu menedžeri jums atsūtīs rēķinu-faktūru, kuru Jūs varat apmaksāt ar internetbankas starpniecību 3 dienas laikā;
PaySera - online pārskaitījums VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO un MASTERCARD. Vairāk šeit paysera.lv;
PayPal - online maksājums. Vairāk šeit paypal.com.
Inernetbanka - online maksājums. Dotajā brīdī ir iespējams norēķināties ar: Swedbank, SEB, Luminor un Citadele banku.

Apmaksa skaidrā naudā veikalā uz vietas preces saņemšanas brīdī (kredītkartes nepieņemam) -
  1) Par prece kas ir uz vietas var samaksāt skaidrā naudā mūsu veikalā Brīvības gatve 224b, Rīga.
  2) Ja prece nav pieejama veikalā un Jūs vēlaties to pasūtīt un apmaksāt skaidā naudā:
 • Preces cena ir zem 30 Eiro - ir iespējams pasūtīt bez avansa maksājuma un apmaksāt pie izņemšanas uz vietas veikalā.
 • Virs 30 Eiro - avansa maksājums 100% apmērā.

PIEGĀDES METODES
Bez piegādes - Bezmaksas pasūtījuma saņemšana mūsu veikalā Brīvības gatve 224b, Rīga, LV-1039, Latvija.Kontakti.
Venipak kurjers - piegādes cena Venipak atkarīga no sūtījuma kopējā svara un piegādes adreses.
Piegādes cena: no 7.00 EUR
Omniva - piegāde uz jebkuru Omniva pakomātu visā Latvijā, Lietuvā vai Igaunijā.
Pieļaujamais sūtījuma izmērs 39cm x 38cm x 64cm.
Pasūtījumu varēsiet izņemt 5 dienu laikā no īsziņas saņemšanas

Piegādes cena Latvijā: no 3.99 EUR
Piegādes cena Lietuvā: no 7.90 EUR
Piegādes cena Igaunijā: no 6.70 EUR

Omniva pakomātu adreses:
Karti ar pakomātiem Latvijā
Karti ar pakomātiem Lietuvā
Karti ar pakomātiem Igaunijā

PIEGĀDES TERMIŅI

MĒS DARĪSIM VISU, LAI PIEGĀDĀT PASŪTĪJUMU LAICĪGI. TOMĒR, JA PIRKUMA PIEGĀDE KAVĒSIES (VAI PASŪTĪJUMU NAV IESPĒJAMS IZPILDĪT), MĒS JŪS INFORMĒSIM, E-PASTĀ NOSŪTOT PAZIŅOJUMU.

PREČU ATGRIEŠANA

 1. Privātiem klientiem ir tiesības 14 dienu laikā pēc preču saņemšanas atgriezt preces Silver Trsut SIA (Oppinga.lv), aizpildot Atteikuma veidlapu. Atkarībā no radušās situācijas, klientam ir tiesības uz naudas atmaksu, preces nomaiņu, un/vai kompensāciju atbilstoši situācijai. Latvijas Republikas Ministru kabineta 20.05.2014. noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka pircējam ir tiesības 14 kalendāro dienu laikā, neminot iemeslu, atkāpties no līguma un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.
 2. Biznesa klientiem ir tiesības 7 dienu laikā pēc preču saņemšanas un saņemt atpakaļ pasūtījuma summu, ja Oppinga nav veikusi atbilstošu pasūtījuma piegādi – piegādātās preces daudzuma, kvalitātes vai sortimenta ziņā neatbilst pasūtītajām precēm.
 3. Veicot preces atgriešanu, klientam jāņem vērā, ka prece nedrīkst būt bojāta, lietota un tās izskats nedrīkst būt būtiski mainīts.
 4. Klientam jānosūta atpakaļ iegādātās preces uz Omniva SIA. Atkarībā no atgriežamās preces izmēra un svara, izvēlieties atbilstošo preces atgriešanas veidu:
  • Atgriezt preci ar kurjera starpniecību uz adresi: Silver Trsut SIA (Oppinga.lv), Brīvības gatve 224b, Rīga, LV-1039, Latvija;
  • Atgriezt preci ar pakomāta starpniecību – lai to izdarītu, dodies uz mana.omniva.lv, noformē sūtījumu, kā saņēmēju norādi: Oppinga SIA, e-pasts: info[аt]oppinga.com, tālruņa numurs: +371 27728993, galamērķis – Rīga, Brīvības gatve 201, Rīgas Elkor Plaza omniva pakomāts.
 5. Ja atgriežamā prece atbilst minētajām prasībām, Omniva SIA veic naudas atmaksu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas Silver Trsut SIA.
 6. Izdevumus par preču atgriešanu sedz klients, ja vien atgriešanas iemesls nav tas, ka atgriežamā prece neatbilst pasūtījumam.


GARANTIJA
Oppinga.lv interneta veikals visām tirgotajām precēm patērētājiem nodrošina garantiju 24 mēneši.
Garantijas pieprasīšanai, jums jābūt saglabāts darījumu apliecinošs dokuments. Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos un tikai mājsaimniecībā.
Atgādinām, ka likuma «Par patērētāju tiesību aizsardzību» normas neattiecas uz pirkumiem, kurus veikušas juridiskās personas.